DT

DT

Po długiej i intensywnej działalności na scenie HC/punk, DT zainteresował się muzyką drum&bass/jungle, wtedy też zamienił gitarę na gramofony i mikser, rozpoczynając swoją przygodę z połamanym bassowym soundem. Koniec lat 90-tych to czas pierwszych  imprez we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, a grane wówczas przez niego oldskoolowe jungle i techstep, to gatunki do których nadal często powraca w swoich setach. Jest współzałożycielem kolektywu Subwena w ramach którego od wielu lat propaguje bassowe brzmienia w czwartkowej audycji Subwena we wrocławskim Akademickim Radio Luz (każdy czwartek g.22:00).

Ma na koncie setki zagranych imprez (m.in. suporty postaci takich jak Marcus Intalex, Data, SKC, Psidream, Dose, Trei, Kasra, Danny Byrd, Mav, Anile, Shy Fx, TeeBee, Calyx, Rockwell, Silent Witness) w tym dwukrotny udział w Outlook Festival w Chorwacji. W swych setach stawia zawsze na energię oraz łączenie różnych stylistyk muzyki basowej - czerpiąc zarówno z klasyki gatunku, jak i prezentując nowe brzmieniowe kierunki.

DT zagra dla Was w strefie chill! Jeśli już dziś chcecie wiedzieć, czego się po nim spodziewać - sprawdźcie go na Facebooku: https://www.facebook.com/subwena

Galeria DT

Poprzednia: Macbeat

Następna: Novicky

Sponsorzy

Patroni medialni