Tattoo Bilet z Dziarką w ciemno

Tattoo Bilet z Dziarką w ciemno

Specjalny Tattoo Bilet z Dziarką w ciemno w sprzedaży do 15 maja

Pamiętacie „Dziarkę w ciemno”? Akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas w ubiegłym roku odniosła wielki sukces i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zgodnie z jej zasadami wybrany tatuator wykonywał zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy. Tatuowany wybrać mógł jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Ukryci za specjalną kotarą tatuatorzy sami wybierali tematykę wzoru. Model mógł zobaczyć gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawił na jego ciele ostatnią kreskę. Do akcji zapraszaliśmy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem.

Nowa formuła – Tattoo Bilet z  „Dziarką w ciemno”

Dotąd wydziarać się w ciemno można było jedynie zwyciężając w organizowanym przez Tattoo Konwent konkursie. Wielu z Was pytało o to czy tatuator mógłby wykonać „wzór-niespodziankę” odpłatnie. Niestety nie było to możliwe. Jednak tym razem zmieniamy zasady! Do akcji zgłosić się może każdy, kupując specjalny bilet w cenie 399 zł. Wejściówki są jednak limitowane. Przewidzieliśmy po 5 Tattoo Biletów do dwóch artystek biorących udział w akcji (łącznie tylko 10 miejsc!). Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Koszt wejściówki obejmuje: dwudniowy bilet oraz możliwość wytatuowania się w jednym ze specjalnych boksów „Dziarka w ciemno”. Tattoo Bilet będzie można nabyć tylko do 15.05.2018. Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów, daty i godziny sesji, która będzie miała miejsce na Wrocław Tattoo Konwent.

Pamiętaj, że przystąpienie do akcji jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU zabawy, który znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz odwagę, kochasz tatuaże i poszukujesz nowych wrażeń zapraszamy do zabawy. Do wzięcia udziału w akcji zaprosiliśmy tym razem dwie artystki. Sprawdź czyje prace bardziej wpasują się w Twoje gusta:

Aga Kura to niezwykle utalentowana artystka, pochodząca z Wrocławia, obecnie stacjonująca w Berlinie. Jej prace charakteryzuje subtelna kreska z elementami geometrycznymi i dotworkiem. Informacje na temat artystki i zdjęcia jej prac znajdziesz tutaj: http://wroclaw.tattookonwent.pl/wystawcy/tattoo-bilet-aga-kura

Alaska swoje prace wykonuje w subtelnym i dość oszczędnym stylu, czasem wzbogacając kompozycje o stonowane kolory. W projektowaniu wzorów opiera się o modernizm, kubizm, art deco, art nouveau, bauhaus. Zanim zaczęła tatuować zajmowała się projektowaniem użytkowym. Informacje na temat artystki i zdjęcia jej prac znajdziesz tutaj: http://wroclaw.tattookonwent.pl/wystawcy/tattoo-bilet-alaska

Bilety na "Dziarkę w ciemno" kupicie tutaj: LINK

2018-01-23 22:57:38

Sponsorzy

Patroni medialni