SPIDER CREW

SPIDER CREW

Ich wygląd nie pozostawia wątpliwości - tak jak Wy kochają tatuaże! Spider Crew to kolejny skład, którego nie trzeba przedstawiać obserwatorom sceny HC PUNK. Wiedeński zespół swoją popularność zyskał dzięki brzmieniu nawiązującemu do hardcore'u w iście nowojorskim stylu. Twórczość Spider Crew porównać można do muzyki granej przez Madball czy Agnostic Front. W ich numerach typowy dla tej stylistyki, wykrzykiwany wokal atakuje z dwóch stron, za sprawą Mike’a i Seana - charyzmatycznego duetu frontmanów, dzierżących mikrofony w swoich wytatuowanych rękach. Agresywna gitara i perkusja, przeplatana punk rockowymi wstawkami, energia i klasyczny, hardcore’owy przekaz zawarty w tekstach – tak najkrócej można opisać twórczość grupy.

Skład powstał 9 lat temu. Swój pierwszy maxi singiel o tytule “You Better Recognize” wydali w 2001 roku, a ich debiutancki album “A Menace To Society” ujrzał światło dzienne w dwa lata później. Popularność w Europie zyskiwali grając na takich wydarzeniach jak European Hardcore Party czy Unite To Fight Festival.

Lata doświadczenia na scenie sprawiły, że zespół może pochwalić się światowym poziomem grania, dzięki czemu na ich koncertach zawsze dopisuje frekwencja. We Wrocławiu nie może być inaczej! Przyjdź i zobacz czym jest prawdziwy hardcore.

Sprawdź ich na Facebooku:

https://www.facebook.com/SPIDERCREWVSHC/

I przygotuj się na muzyczny łomot:

https://www.youtube.com/watch?v=J5KH9dQM5s8

https://www.youtube.com/watch?v=59bPoq9gQvY

https://www.youtube.com/watch?v=6wd0vu_YKDE

Galeria SPIDER CREW

img04

SPIDER CREW

img04

SPIDER CREW

img04

SPIDER CREW

img04

SPIDER CREW

img04

SPIDER CREW

Sponsorzy

Patroni medialni