e2k

e2k

O dobrą zabawę na afterparty zadba również e2k. To pochodzący z Wrocławia DJ i producent, a także absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku.
Stanowi połowę duetu Przaśnik, w ramach którego zrealizował trzy entuzjastycznie przyjęte winylowe wydawnictwa (wszystkie wydane nakładem Funky Mamassa and Papas). Kolektyw gościł również na różnych zagranicznych kompilacjach (m.in. Jazz For More - obok The Bamboos i Ugly Duckling; Agogo Makes The World Go Round - obok Quantica, Mo'Horizons i Una Mas Trio). Wrocławianie mieli okazję remixować takich artystów jak Kixnare, Dreadsquad, Igor Boxx, Rube czy Mr. Confuse. Nagrał 4 albumy, które ukazał się nakładem U Know Me Records i dwie EPki dla Mad Hop i niemieckiego Ching Zeng.

Na jego bitach nawijali m.in. VNM, Hades, Kaen i JWP. W ubiegłym roku nakładem Alkopoligamii ukazał się solowy album Pjusa, na którym również znalazł się en2ak (w kolaboracji z Eldoką i Holakie z Małych Miast).

Występował na największych polskich festiwalach (Nowa Muzyka, Open’er etc.), a także w Pradze, Moskwie, Nowym Jorku i na Litwie - w ramach festiwalu Satta Outside. Miał okazję dzielić scenę m.in. z Flying Lotusem, Thundercatem, DJ Vadimem (i The Electric), Bonobo, Epromem, fLako, Slugabedem, Sun Glitters, Igorem Boxx, King Cannibalem, Robot Koch, KRTS, Paulem Whitem, Om Unit, DJG (Grenier), 1000 Names.

Jego muzykę sprawdzicie:

www.facebook.com/en2ak
www.soundcloud.com/en2ak
www.youtube.com/user/en2ak
www.mixcloud.com/en2ak
www.vimeo.com/en2ak

Galeria e2k

img04

e2k

img04

e2k

Poprzednia: Novicky

Sponsorzy

Patroni medialni