MISTER X

MISTER X

Choć dla większości amatorów ciężkiego brzmienia zespół Mister X z Białorusi jest anonimowy, to na polskiej scenie undergrounde'owej kapela ta jest znana i lubiana. Od początków swojej działalności zespół bardzo często gościł z występami w naszym kraju. Mister X niejednokrotnie koncertował z takimi gwiazdami polskiej sceny niezależnej jak The Analogs, Castet czy Street Chaos. By docenić polskich fanów, kapela kilka swoich piosenek nagrała w języku polskim. W tym roku Mister X obchodzi 15- lecie istnienia, z tej okazji jesienią światło dzienne ujrzy kolejny album grupy, tym razem nagrany wyłącznie po polsku.

Warto docenić fakt, że zawarty w ich tekstach przekaz pozostaje bezkompromisowy od wielu lat. Ten street punkowy zespół śpiewający o trudnościach życia codziennego jest wyjątkowy także z innego powodu. Energetyczne brzmienie Mister X to między innymi zasługa siedzącej za bębnami perkusistki, która doskonale sprawdza się w zdominowanym przez mężczyzn zespole.

Na Wrocław Tattoo Konwent grupa zaprezentuje swoje najlepsze piosenki. Między kawałkami na pewno nie zabraknie dowcipnych tekstów, z których znany jest frontman kapeli. Warto znaleźć chwilę i wpaść na występ zespołu w ramach Wrocław Tattoo Konwent, choćby po to, by samemu wyrobić sobie zdanie na ich temat i na własne uszy oraz oczy przekonać się, że na koncertach robią niezłe show i dają z siebie wszystko!

Więcej świeżych informacji o grupie znajdziecie na:

http://mx-band.by/

Galeria MISTER X

img04

MISTER X

img04

MISTER X

img04

MISTER X

img04

MISTER X

img04

MISTER X

Sponsorzy

Patroni medialni