Afterparty na dachu

Afterparty na dachu

Uwaga! Aby uczestniczyć w afterparty konieczne jest posiadanie opasek biletowych na Tattoo Konwent!

Po pierwszym dniu Wrocław Tattoo Konwent 2017 na oficjalny after nie będziecie musieli ruszać się daleko ;) Impreza odbywać będzie się na dachuZaklęte Rewiry / Projekt Pralnia, a rozkręcać będą ją krakowscy "trzej królowie", grający czasem pod wspólną nazwą K†M†B:

★ KinkyOutsider
♪ https://soundcloud.com/kinkyoutsider
Od 2009 roku za gramofonami. W ostatnich latach miał przyjemność współdzielić scenę z gwiazdami światowej sceny: Psyk, Xhin, Kassem Mosse, Perc, Evigt Mörker, Somewhen, Matador, Max Cooper, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle oraz ze wszystkimi najmocniejszymi polskimi kolektywami: technosoul, SIŁA / NYP, Behind the Stage, Deep Impact, Szlok, Wyroby Technopodobne, Veni Vidi Vidi Techno, OftenHide etc.

★ Musk
♪ soundcloud.com/iammusk/tracks
Musk zaczął swoją muzyczną karierę bardzo wcześnie, ledwo wyskoczył z pieluchy, a już podkradał płyty z rozległej kolekcji swoich rodziców i eksperymentował z przyciskami na starym gramofonie. Dorastał w stricte muzycznym otoczeniu. Rodzice, wysłali go na lekcje gitary jazzowej w momencie,gdy tylko mógł złapać gryf. Jest Dj­em samoukiem, kupującym sprzęt za każde zaoszczędzone pieniądze. "Kup, podłącz, powciskaj przyciski dopóki coś się nie wydarzy". Pierwszy raz za konsolą stanął jako zmiennik i zadomowił się tam na stałe. Od tej pory jest stałym członkiem krakowskiej sceny muzycznej. Od niedawna również producent, absolwent Katowickiej „Sekwencji”. Fanatyk wolnych deepowych melodii oraz mrocznych industrialnych brzmień.


★ Bednarski
♪ https://soundcloud.com/bednarski
Od najmłodszych lat obcował z muzyką, jeden z najmłodszych bywalców klubów takich jak Electric Cafe, Peweks czy RTG. Zafascynowany elektroniką, dobrym oldschoolowym funkiem oraz breakz, ale ostatnio gra głównie wszelkie odmiany garage przeplatając je z techno i starym housem.

Galeria Afterparty na dachu

Sponsorzy

Patroni medialni