Dziarka w Ciemno!

Dziarka w Ciemno!

Dziarka w Ciemno również w tym roku powraca na Wrocław Tattoo Konwent. Dla tych, którzy nie wiedzą -  To akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas dwa lata temu. Nazwa pochodzi od "Randki w ciemno", ponieważ zgodnie z jej formułą tatuator wykonuje zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy, a tatuowany dowiaduje się co zostało utwalone na jego skórze, dopiero gdy artysta postawi ostatnie kreski. Uczestnik zabawy może wybrać jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Do akcji zapraszamy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem i charakterystyczną kreską.

Jak wziąć udział w dziarce w ciemno?

Aby wydziarać się w ciemno należy zakupić specjalny bilet Tattoo Bilet w cenie 399 zł. Obejmuje on wejściówkę dwudniową i tatuaż. Bilety są jednak limitowane. Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów.

W tym roku za kotarą Dziarki w ciemno kryć się będzie:

Kanz ze studia „Tatuaże de la plaże” we Wrocławiu. Specjalizuje się w tatuażu „single needle” czyli tatuowaniu pojedyńczą - najcieńszą igłą. Jego wzory oscylują wokół tradycyjnych amerykańskich motywów, w delikatnym eterycznym wydaniu. Podążając za legendami kalifornijskiej sceny tatuażu, stawia na detaliczne - a zarazem czyste prace, niosące elegancję i romantyczną symbolikę.

Galeria Dziarka w Ciemno!

img04

Dziarka w Ciemno!

img04

Dziarka w Ciemno!

img04

Dziarka w Ciemno!

img04

Dziarka w Ciemno!

img04

Dziarka w Ciemno!

Sponsorzy

Patroni medialni

EN