Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

Na Tattoo Konwent nie może zabraknąć elektroniki! W czasie wydarzenia usłyszycie sety takich djów jak: SAYURI (scena główna), PZG, Baby Meelo, Ronin (Strefa Chill).

SAYURI
DJ-ka, organizatorka imprez i diggerka z zajawką na selekcję mocnych basowych brzmień, rapu i najszybszej elektroniki, jaką umiecie sobie wyobrazić. Od zawsze inspiracji dostarcza jej hip hop z rodzimego podwórka, a ostatnio szczególnie fascynuje ją footwork, nie tylko z chicagowskich ulic. Dziś, w wyniku rozszczepienia osobowości, można ją usłyszeć zarówno w mrocznej wersji breakcore / technoid / dnb, jak i  future bass / juke / trap / wave / hip hop / deep dubstep.
https://soundcloud.com/sayuri_music

PZG
Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach… Istnieje czasoprzestrzeń, w której określenie PZG wskazuje dźwięk straty moralnej bądź upragnionego szaleństwa!

https://www.facebook.com/pzgtopzg

https://soundcloud.com/pzg

BABY MEELO
Wrocławski artysta, DJ, producent, radiowiec związany z kolektywem i wytwórnią regime brigade, przestrzenią Uczulenie, Akademickiem Radiem LUZ, labelem Polish Juke oraz inicjatywą WE LECIM. W swojej dyskografii posiada trzy albumy, w tym najnowszą EP-kę pt. "Monday Shrink Schedule" wydaną 29 marca bieżącego roku nakładem  macierzystego regime'u. 

https://soundcloud.com/babymeelo  

https://www.mixcloud.com/babymeelo/  

https://soundcloud.com/regime-brigade/sets/baby-meelo-monday-shrink-schedule  

RONIN
DJ i producent, od lat związany z podziemną sceną klubową w Polsce. Pierwsze produkcje pod pseudonimem xtnt oscylowały w okolicach future garage, jednak zainspirowany wydaną przez Planet Mu kompilacją "Bangs & Works" odszedł od pierwotnej koncepcji w kierunku nadchodzącej z Chicago fali juke/footwork. W swoich produkcjach oraz setach łączy nowe brzmienia napływające zza oceanu z elementami muzyki klubowej rodem z UK, nie przestając eksplorować nowych i starych nurtów w muzyce elektronicznej. 

Galeria Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

img04

Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

img04

Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

img04

Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

img04

Skład Djski Wrocław Tattoo Konwent

Sponsorzy

Patroni medialni

EN